Health Packages for Men
Пушкінська, 20а, Київ
Громадська організація "АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ" при  підтримці МБФ «Альянс громадського здоров'я», спільно з Медичним центром "100% ЖИТТЯ" в рамках проекту  профілактики ВІЛ-інфекції, пропонує Пакети медичних послуг для чоловіків в м Київ. ЗАБРОНЮВАТИ! Кому необхідно проходити експрес-тест на ВІЛ?Ми особливо рекомендуємо здати експрес-тест на ВІЛ та інші інфекції, що передаються статевим шляхом, якщо: тобі від 26 до 55 років і ти ведеш сексуально активне життя; у тебе буває секс без презерватива; за останні півроку в тебе було кілька партнерів.  Навіщо тобі проходити експрес-тестування на ВІЛ?щоб: позбутися від невизначеності, тривожних роздумів, що у тебе може бути ВІЛ; навчитися самостійно здійснювати експрес-тестування; отримати консультацію, як бути обережніше і уникнути інфікування в майбутньому, в тому числі і при доконтактной профілактиці (ДКП / PrEP); безкоштовно отримати презервативи і лубриканти.  Що буде в разі позитивного результату експрес-тесту на ВІЛ?У разі позитивного результату експрес-тесту ми допоможемо тобі: звернутися до дружнього лікаря за професійною консультацією, підтримкою і допомогою, а також для здачі всіх необхідних підтверджуючих аналізів; з'ясувати все про необхідність і початок прийому антиретровірусної терапії, а також отримати її; дізнатися, як захистити від інфікування своїх сексуальних партнерів; поговорити з консультантом організації з приводу того, як вести себе з рідними і близькими, а також своїми сексуальними партнерами; отримати вичерпну інформацію про групу самодопомоги для людей, що живуть з ВІЛ, знайти таких же хлопців, які поділяться досвідом життя з ВІЛ.  ГО "АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ"м. Київ, вул. Пушкінська, 20 Ател. оф.: (044) 234-79-77Проект "OCF+CITI CDC» При підтримці МБФ «Альянс громадського здоров'я»

Reviews

 • Кирилл Тулин
  Рекомендую! 5 *****
  5
  Все прошло отлично. Хорошая консультация, хорошее отношение и хорошая обстановка. Рекомендую!
 • Максим Благородный
  Впечающе
  5
  Все получилось легко и просто. Доброе дело. Благодарю от души.
 • Andrew Telegin
  Всё гуд!
  5
  Благодарю!!
 • Alexander Nikulin
  Восторг
  5
  Впечатлил визит к семейному врачу,: очень дружественная атмосфера, заинтересованность, профессионализм врача Дмитрия. После муниципальных поликлиник это просто разрыв шаблона: врач тебе улыбается, заинтересован твоими потребностями, компетентен...
 • Ivan Ivich
  Все отлично
  5
  Ребята, спасибо большое! Все быстро, комфортно и с улыбкой
 • Yurii V Ochichenko
  Все ок!
  5
  Все профессионально, бонусы понравились. Спасибо!

Our providers

Костя Байрачний
0669366133
Андрій Вовк
0637429486
Павло Дорошенко
0931535060
Іван Мороз
0636081088
Андрій Богославець
0932720474
Андрій Вовк (БХ)
0637429486
Павло Дорошенко (БХ)
0931535060
Костя Байрачный (БХ)
0669366133
Павло Дорошенко (МЦ)
0931535060
Костя Байрачный (МЦ)
0669366133
Андрій Вовк (МЦ)
0637429486

Our services

Експрес-тест на ВІЛ (БЕЗКОШТОВНО)
Безкоштовно! Швидко! Анонімно! Для чоловіків від 18 років! Ми особливо рекомендуємо пройти експрес-тест на ВІЛ, якщо: - тобі від 26 до 55 років і ти ведеш сексуально активне життя; - у тебе буває секс без презерватива; - за останні півроку в тебе було кілька партнерів.
30 minutes
Пакет медичних послуг "S" (БЕЗКОШТОВНО)
Безкоштовно! Швидко! Анонімно! Для чоловіків від 18 років! Включає такі послуги: - Експрес-тестування на - ВІЛ, Гепатит С, Гепатит В, Сифіліс; - Презервативи та лубрикант; - Сертифікат на знижку 100 грн. на послуги консультації спеціалізованих лікарів МЦ "100% ЖИТТЯ" * (Дерматолога, уролога, проктолога і т.д.);
30 minutes
Пакет медичних послуг "M" (БЕЗКОШТОВНО)
Безкоштовно! Швидко! Анонімно! Для чоловіків від 18 років! Включає такі послуги: - Експрес-тестування на ВІЛ, Гепатит С, Гепатит В, Сифіліс; - Консультація Сімейного лікаря на базі сучасного Медичного Центру "100% ЖИТТЯ"; - Загальний аналіз крові*Аналіз цукру в крові * - Аналіз холестерину в крові * - Загальний аналіз сечі* - Сертифікат на знижку 250 грн. на послуги консультації інших спеціалізованих лікарів МЦ "100% ЖИТТЯ" (Уролог, Проктолог, Дерматовенеролог, Невропатолог та ін.)
30 minutes
Тест для самодіагностики (БЕЗКОШТОВНО)
Для чоловіків від 18 років! Тест на ВІЛ для самостійної діагностики. Дозволяє в домашніх умовах провести діагностику на ВІЛ собі та / або партнеру. Видаеться безкоштовно після проходження тестування та навчання.
30 minutes
Консультація з PrEP (ДКП)
Безкоштовно! Для чоловіків від 18 років! Пройди консультацію по PrEP * і подай заявку на отримання безкоштовного річного курсу PrEP. Тільки для чоловіків від 18 років!* PrEP (Pre-exposure prophylaxis) - доконтактная профілактика ВІЛ - до 99% захисту від ВІЛ при щоденному прийомі. В рамках консультації проводиться короткий анкетування респондентів і експрес-тестування на ВІЛ.
30 minutes
Шелтер - тимчасове житло
Безкоштовне тимчасове проживання для ЧСЧ/ТГ, що опинилися у важкій ситуації. Форма реєстрації: https://forms.gle/cnZ4w5n9xGUGkG919
1 hour